İade Koşulları

Muse Contemporary, sanat koleksiyonerlerinin % 100 memnuniyetini sağlamaya kararlıdır!

Bu nedenle, bir sanat eseri aldıktan sonra, o sanat eserini saklamak isteyip istemediğinize karar vermeniz ve geri ödeme için iade talebinde bulunmanız için yedi (7) gün süreniz olacaktır.

Sanatçıya orijinal haliyle ve ambalajıyla iade edilmesi koşuluyla, şartnameye uygun herhangi bir sanat eserini (yani aşağıda listelenen Son Satış ürünlerinden biri olmayan sanat eseri) iade edebilirsiniz.

İade garantisi aşağıdaki nihai satış ürünleri için geçerli DEĞİLDİR:

-Baskısı sadece size özel gerçekleştirilen tüm Fotoğraf’lar, Baskı’lar
-Çerçeveli sadece size özel yapılan tüm eserler
-3D kategorisinde yer alan tüm Seramik ve Heykel eserler
-Özel Koleksiyon Çalışmaları

Sanat eserinizi nasıl iade edeceğiniz ve belirli iade politikası hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen aşağıdaki SSS'lere bakın.

Bir sanat eserini nasıl iade ederim?
Bir sanat eserini nasıl iade edileceğine ilişkin aşağıda verilen talimatları okumadan önce, lütfen Sanat Eseri İade Politikamızı dikkatlice okuyun:

Sanat Eseri İade Politikası
Sanat eserinizi kuryelerimizden aldığınız andan itibaren, çalışmayı tutmaya veya eseri iade için orijinal durumunda iade etmeye karar vermek için yedi (7) gününüz vardır. Ayrıca, iade edilen tüm eserlerin, işin iade edileceğini bizimle onayladıktan sonra üç (3) gün içinde alıcı tarafından gönderilmesi gereklidir. Dolayısıyla, Muse Contemporary'den satın aldığınız sanat eserlerini teslim alırsanız ve tam olarak tatmin olmazsanız:

- İşi iade etme niyetiniz hakkında bizimle iletişime geçmek için yedi (7) gün
- Sanat eserini göndermek için bizimle iletişime geçtiğiniz günden itibaren üç (3) gün vaktiniz olacaktır . *** Bizimle iletişime geçmeden önce resmi göndermemenizi rica eder; önce bizimle iletişime geçmeniz gerektiğini bildiririz. ***
-İşi teslim aldığınız tarihten itibaren (7) gün içinde iade etme niyetinizi bize bildirmezseniz veya işi bize bildirdikten sonra (3) gün içinde göndermezseniz, para iadesi almaya hak kazanamazsınız. (Bazı istisnalar geçerli olacaktır. Lütfen özel durumunuzun değerlendirilmesi için bizimle iletişime geçin.)

Hasarsız Sanat Eseri Nasıl İade Edilir

Adım 1 - Ürün teslim tarihinizden sonraki yedi (7) gün içinde, lütfen Pazartesi'den Cumartesi'ye kadar 09:00 - 17:00 saatleri arasında +90 5412783923'ü arayın info@musecontemporary.com adresine sipariş bilgileriniz ve işi iade etmek istemenizin nedeni ile e-posta gönderin.
Adım 2 - Sanat eserini, sanatçı tarafından kullanılan orijinal ambalaj malzemelerini kullanarak yeniden paketleyin. Orijinal ambalajı attıysanız, sanat eserini sanatçıya güvenli bir şekilde geri göndermek için ambalaj malzemeleri satın almaktan sorumlu olacaksınız. Sanat eserlerinin nakliye için nasıl güvenli bir şekilde paketleneceğine ilişkin talimatlar için lütfen bizi arayın.
Adım 3 - İade işlemini tamamlamak için info@musecontemporary.com adresine e-posta gönderin.

Parça sanatçıya güvenli bir şekilde ulaştığında, Muse Contemporary iadenizi işleme alacak ve borçlu olunan tutar orijinal ödeme kaynağınıza aynı para biriminde ve orijinal siparişinizle aynı döviz kuru kullanılarak mal iade tarihinden itibaren 7-10 iş günü içinde iade edilecektir (nakliye masrafları ve varsa uluslararası gümrük ücretleri alıcıya aittir)

Ek iade bilgileri - LÜTFEN OKUYUN.
Uluslararası iadeler için ek nakliye ücretleri geçerli olabilir ve bunlar alıcıya aittir.

Eğer sanat eseri hasarlı gelirse ne yapmalı

Öncelikle
Adım 1 - Ürün teslim tarihinizden sonraki yedi (7) gün içinde, lütfen Pazartesi'den Cumartesi'ye kadar 09:00 - 17:00 (GMT + 3) saatleri arasında +90 5412783923'ü arayın info@musecontemporary.com adresine sipariş bilgilerinizi e-posta olarak gönderin.
Adım 2 - Orijinal ambalajını saklayın!
Adım 3 - Hasar görmüş sanat eserlerinin ve ambalajların fotoğraflarını çekin. Lütfen bu fotoğrafları info@musecontemporary.com adresine e-posta ile gönderin.
Adım 4 - Bir Muse Contemporary temsilcisi, sonraki adımları görüşmek için sizinle iletişime geçecektir.